Geoblog.pl    DzonaGranek    Podróże    Indonezja 2011    Senggigi

Senggigi

Indonezja
Indonezja, Senggigi
Przejechano 11913 km

Zaraz po przyjezdzie wciagnelo nas biuro turystyczne proponujac rozne opcje pobytu i zwiedzania lomboku. Udalo sie nam wynegocjowac cene 900 tys za 4 noclegi ze sniadaniem, 3- dniowe korzystanie ze skutera, transfer na wyspy Gili oraz transport na Bali do Denpasar, skad bedziemy sie juz poruszac na wschod w strone Jawy Hotelik zauroczyl nas pieknym ogrodem i polozeniem, niedaleko centrum w malej dolince otoczonej lasem palmowym. wieczorem szybkie rozeznanie okolicy i dluuuuuugi pobyt w internet cafe zeby nadrobic zaleglosci:) Lacze internetowe jest tutaj naprawde slabe dlatego tez nie gniewajcie sie ale opisy beda krotkie a zdjec malo. Zeby to wszystko przeslac musielibysmy spedzic niezly szmat czasu i oddac kupe pieniedzy.Nocka minela spokojnie z wyjatkiem momentu kiedy daly o sobie znac koguty piejace jak oszalale o 1 w nocy :) przezylismy:) jutro pierwsza wyprawa skuterem.

fryncita
fryncita - 2011-07-02 15:39
Jak dobrze Was zobaczyć:) U Was słońce i upały , a u nas typowa jesienna pogoda. Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na więcej!!! Buziaki - Martyna

Zasoby: 55 wpisów55 79 komentarzy79 938 zdjęć938 0 plików multimedialnych0

29.06.2015 - 28.07.2015