Geoblog.pl    DzonaGranek    Podróże    Indonezja 2011    Gili Air

Gili Air

Indonezja
Indonezja, Gili Trawangan
Przejechano 12046 km

Jak na razie wstrzymujemy aktualizacje. Odpoczywamy- plaza, jedzenie i winko ryzowe hehe:)
Dzonka wyspana:) Mozna kontynuowac:)
Sposrod wysp Gili wybralismy optymalna opcje- Gili Air i nie zalowalismy. Nie tak tloczna jak Trawangan i nie tak spokojna jak Meno. Aby dotrzec na wyspe trzeba przeplynac ok 1,5 km lodzia zapakowana glownie towarem i miejscowymi. Ze znalezieniem noclegu nie bylo zadnego problemu, choc po drodze musielismy odmowic kilku kierowcom tzw Gili Ferrari (riksza zaprzegnieta w osiolka:), nie rozumieja, ze mozna chodzic z bagazem na plecach:). Decyzja co do miejsca pobytu zapadla: BINTANG BEACH na polnocy wyspy skad mozna bylo podziwiac zachody sonca oraz balijski wulkn Gunung Agnung. Miejsce naprawde godne polecenia. Bungalowy oddalone o ok. 15 m od plazy, bardzo czysto, wygodnie 130 tys....
Czas spedzony na wyspie uplynal nam przede wszystkim na leniuchowaniu na plazy i intensywnym opalaniu, szczegolnie Wojtka :), nurkowaniu z rybkami, jedzeniu przepysznych grilowanycgh ryb oraz smakowaniu lokalnych specjalow ;) Bylo cudnie, dopiero na wyspie poczulismy ze napiecie, stres i natlok mysli- wszystko zniknelo.Maksymalny relaks i to bylo jak najbardziej potrzebne.

Achteliki
Achteliki - 2011-07-05 16:59
Witajcie Kochani !
Śledzę Waszą cudowną egzotyczną podróż poślubną. Fotki zajefajne. Mam nadzieję ,że więcej zobaczymy po powrocie ( popijając dobrą wódeczkę). Trzymajcie się cieplutko. Pozdrowionka i buziaczki. Sylwia i Grzegorz.

dzonagranek
dzonagranek - 2011-07-07 04:51
Witajcie:)
Wodeczki jeszcze pod dostatkiem, takze jestesmy umowieni na zakrapiany Slideshow:) Do zobaczenia , pozdrawiamy z uroczych wysp Gili

Martyna
Martyna - 2011-07-07 15:23
Nie zapomnijcie przy okazji o koleżankach z pracy , które z utęsknieniem czekają na Was, a tak przy okazji to kiedy planujecie powrót, o ile w ogóle go planujecie , bo ja to bym nie wracała z tych malowniczych terenów ;) ?buziaki

ciocia Maryla
ciocia Maryla - 2011-07-08 15:16
Dziadek Florek i Frąszczaki
Pozdrawiamy, zazdrościmy, ale cieszymy się z waszej niepowtarzalnej podróży poślubnej.Życzymy dalszych miłych wrażeń i czekamy na wasz powrót do zobaczenia

Krzychskunk
Krzychskunk - 2011-07-10 18:00
pozytywnie na 100% tak trzymac ;)

Mama
Mama - 2011-07-11 14:30
Widzę, że dodajecie następne cudne zdjęcia.
Dziadek już odlądał wasz dziennik i zdjęcia, jest zachwycony, że dzięki internetowi możemy mieć z wami kontakt. A my z tatą z ciekawością zaglądamy czy są nowe foty i komentarze. Przesyłam buziaki i pa pa

Kasia
Kasia - 2011-07-12 11:38
pięknie na tym Waszym blogu! Jak mi się robi zimno w Norwegii i mam dość deszczu to oglądam Wasze cudne, sloneczne zdjęcia i od razu cieplej!:) Powodzenia w wyprawie i czekam na więcej relacji!

mama
mama - 2011-07-12 14:57
A Asia co, dalej śpi??????????

Zasoby: 55 wpisów55 79 komentarzy79 938 zdjęć938 0 plików multimedialnych0

29.06.2015 - 28.07.2015