Geoblog.pl    DzonaGranek    Podróże    Indonezja 2011    Lingsar i namiastka dzungli w Sesaot

Lingsar i namiastka dzungli w Sesaot

Indonezja
Indonezja, Sesaot
Przejechano 12014 km

Zeby nie bylo ze tylko plaza, plaza, plaza :) pojechalismy zobaczyc najwieksza swiatynie hindusko-islamska na Lomboku- Pura Lingsar. Tam tez zaopatrzylismy sie w lokalny alkohol- wino ryzowe, ktore wedlug tubylcow ma dodac mezczyznie sil witalnych do walki nocnej z kobieta( tak to okreslili) a szczegolnie w okresie miodowego miesiaca- tak wiec wzielismy, zobaczymy ile jest warte hi hi:)Naprawde cudne sa te ich historie wymyslone po to zeby sprzedac towar:) Miejscowi czestowali nas pieczonymi, slodkimi ziemniakami a takze lokalnym jedzeniem tubylcow z plemienia Sasakow (ja nie dalam rady- takie ostre!!! ale Wotek byl wniebowziety). Nastepnie udalismy sie do Sesoat gdzie mozna podziwiac swieta rzeke majaca swoje zrodlo na wulkanie Rinjani. Na miejscu spotkalismy rodzine Czechow z Pragi z ktorymi swietnie sie rozmawialo poniewaz czeszka z zawodu jest polonistka:) Serdecznie pozdrawiamy dzisiejszych solenizantow Dziadka Florka i Mame- pijemy wasze zdrowie- winko ryzowe. Jutro pakowanie i jazda na Gili Islands.

mama
mama - 2011-07-04 15:06
Dziękuję za życzenia, mam nadzieję, że też dziś wypiję jakis toast, szerokiej drogi!!!!!!!!!!!!!!!papa

Się domyślicie kto
Się domyślicie kto - 2011-07-04 21:52
Holera ale Wam dobrze. Drodzy Grankowie przywieźcie tego winka roche :) , tego magicznegio do "walk" nocnych z kobietą :-D
Pozdrawiam !!!

Zasoby: 55 wpisów55 79 komentarzy79 938 zdjęć938 0 plików multimedialnych0