Geoblog.pl    DzonaGranek    Podróże    Sri Lanka 2015    Plażą do Nillaveli

Plażą do Nillaveli

Sri Lanka
Sri Lanka, Uppuveli

05.07.niedziela

Pięknie było dzisiaj. Polecamy kazdemu kto miałby ochote na dłuższy spacer plażą. Wybrzeże piękne, dzikie, miejscami totalnie opuszczone, plaża szeroka, piaszczysta, co jakiś czas pojawiają sie urocze koralowe zatoczki. Ogromny potencjał. Cieszymy się, że mogliśmy to zobaczy teraz, zanim powstaną tutaj kolejne ośrodki, hotele i magia tego miejsca gdzieś zniknie...Z Uppuveli do Nillaveli jest jakies 7 km. I dużo to i mało. Dla nas wystarczająco, żeby się zmęczyć, zaliczyć kilka kąpieli i nieźle się odwodnić. Wracaliśmy autobusem, na który jak sie okazuje trzeba było czekać dłużej niż 5 min. no tak, w końcu to niedziela..uwielbiam to wakacyjne zatracanie się w czasie..

Przykładowe ceny:

Chicken Kothu 250 R
Przejazd Nillaweli Uppuveli 30 R os

Mama
Mama - 2015-07-05 21:17
Kochani zazdroszczę wam tych pięknych plaż i egzotycznych widoków. My też poznaliśmy mniej znaną poludniową Kretę, ale ciągłe i bardzo mocne wiatry trochę dały w skórę. Dzięki za życzenia i bawcie sie dobrze.

Dasia
Dasia - 2015-07-06 22:36
Aj aj! Już się nie mogę doczekać spotkania z Wami! Zwiedzajcie i piszcie jak najwięcej!

Dorotka i babcia Ela i dziadek
Dorotka i babcia Ela i dziadek - 2015-07-07 08:07
Dziękujemy za piękne zdjęcia i opisy z podróży. Życzymy Wam dużo zdrowia i radości z podróży i prosimy o następne zdjęcia

Z-a
Z-a - 2015-07-07 09:12
REWELACJA czekamy na dalsze Wasze zdjęcia.

DzonaGranek
DzonaGranek - 2015-07-07 17:34